مکانهای زیبای لندن را بشناسید

لندن که به‌عنوان قلب فعالیت‌های اقتصادی بریتانیا شناخته می‌شود، دارای ساختار اداری بسیار گسترده‌ای می‌باشد. همچون وال استریت در امریکا هر تصمیم اقتصادی‌ای که در این شهر گرفته شود تاثیر شگرفی بر اقتصاد دنیا می‌گذارد. با این وجود شهردار سیتی لندن از شهردار شهر بزرگ لندن جداست. درست است که لندن کلان شهری بزرگ است اما فضای سبز زیادی دارد که می توانید آنجا در میان گل ها قدم بزنید و غرق در تماشای طبیعت شوید. از باغ گیاه شناسی گرفته تا پارک های پنهان شهر، در داخل همه این پارک ها می توانید بهاری زیبا را از نزدیک ببیند.

باغ گیاه شناسی کیو

«کیو گاردنز» باغ گیاه شناسی ای است که در جنوب غربی لندن قرار دارد و زیستگاه بزرگ ترین و متنوع ترین مجموعه های گیاهی جهان است به همین دلیل وقتی در بهار به این باغ می روید انتظار داشته باشید که گل های زیادی در آن ببینید. بعد از اینکه در قسمتی از این پارک گل های زعفران را دیدید در سمتی دیگر درخشش گل های دیگر چشم های شما را می گیرد.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید

طبیعت ویمبلدون کامن Wimbeldon Common

در جنوب غرب لندن، ۴۶۰ هکتار فضای باز به نام ویمبلدون هست به قسمتی از این فضا ویمبلدون کامن می گویند. گونه های گیاهای و جانوری زیادی در این پارک عمومی زندگی  می کنند. در پارک کانیزارو که بخشی از ویمبلدون کامن است زمین هایی از زعفران های بنفش را پیدا خواهید کرد که نشان می دهند بهار آمده است.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید

پارک سنت جیمز

نرگس های زرد و نارنجی دوست داشتنی را در این بهار در خیلی از پارک های لندن می توانید پیدا کنید اما شاید نرگس های پارک سنت جیمز از همه جا زیباتر باشد. مدت بیشتری را در این پارک قدم بزنید و از دیدن این گل های آفتابی خندان لذت ببرید.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید

کانال ریجنتز

کانال ریجنتز به طول ۱۳٫۸ کیلومتر در بخش شمالی لندن مرکزی قرار دارد. در این کانال در بین پاک های آنجل و ویکتوریا بچه قو ها و اردک هایی را می بینید که در آب شنا و بازی می کنند.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید

باغچه کاخ سلطنتی همپتون

کاخ همپتون از کاخ های زمان «هنری هشتم» است. در باغ این کاخ سبزیجات و میوه ها در فصل بهار شروع به رشد می کنند اگر تا این کاخ آمده اید بازدید از باغ «پراوی» را فراموش نکنید، آنجا در بهار پر از شکوفه های رنگارنگ است.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید

ریجنتز پارک

ریجنتز پارک با مساحت ۱۷۰ هکتار یک پارک سلطنتی درشمال غربی لندن است. اگر می خواهید مزه شکوفه های گیلاس معروف ژاپن را در لندن بجشید به ریجنتز پارک بروید، در آنجا تعدادی از درخت های گیلاس در کنار هم قرار دارند که در اوایل فصل بهار شکوفه های صورتی رنگ زیبایی می دهند.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید

پارک ملی کملی استریت

خیلی از مردم لندن درباره پارک ملی کملی استریت چیزی نشنیده اند اما در این باغ که در کنار کانال ریجنتز قرار دارد بعد از زمستان مرغ های ماهی خوار زیادی دیده می شوند.

مکانهای زیبای لندن را بشناسید
Camping, Lane Cove River Tourist Park, Lane Cove National Park

منبعtheculturetrip.com

 

کلمه‌های کلیدی: