شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند | Air New Zealand

ایرنیوزلند شرکت هواپیمایی رسمی کشور نیوزلند است و در چندین سال گذشته بارها عنوان بهترین ایرلاین دنیا را به دست آورده است. این هواپیمایی به بیش از ۵۲ مقصد داخلی و بین المللی پرواز مستقیم انجام می دهد و یکی از بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در طول پرواز ارائه می دهد. ناوگان هواپیمایی ایرنیوزلند نیز همگی هواپیماهای مدرن و مجهز هستند و باعث شده اند این ایرلاین به عنوان امن ترین ایرلاین دنیا نیز شناخته شود.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند (Air New Zealand) با کد یاتا NZ و کد ایکائو ANZ بزرگ ترین شرکت هواپیمایی کشور نیوزلند به شمار می رود. فرودگاه اوکلند به عنوان قطب اصلی این ایرلاین فعالیت می کند. ایرنیوزلند به ۲۱ مقصد داخلی و بیش از ۳۱ فرودگاه بین المللی در ۱۹ کشور دنیا پرواز مستقیم انجام می دهد. هواپیمایی ایرنیوزلند از سال ۱۹۹۹ عضو اتحادیه هواپیمایی استار الاینس (Star Alliance) بوده است.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند

ناوگان هواپیمایی ایرنیوزلند در حال حاضر شامل ایرباس ای ۳۲۰، بوئینگ ۷۷۷ و بوئینگ ۷۸۷ است. شرکت های هواپیمایی زیر مجموعه ایر نیوزلند، یعنی ایرنلسون (Air Nelson) و مانت کوک ایرلاین (Mount Cook Airline) پروازهای داخلی را از سوی این ایرلاین انجام می دهند. این شرکت هواپیمایی یکی از بهترین خدمات را در طول پرواز به مسافرانش ارائه می دهد و بارها به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی دنیا انتخاب شده است. در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ این ایرلاین توسط صنعت هوایی جهانی به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی انتخاب شد. در سال ۲۰۱۴ نیز ایرنیوزلند عنوان امن ترین خط هواپیمایی جهان را کسب کرد.

کیترینگ هواپیمایی ایرنیوزلند

هواپیمایی ایرنیوزلند همواره به خاطر غذاهای خوش طعم و کیفیت بالای سرویس غذایی اش مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته است. کیوی، سرآشپز مشهور بین المللی بهترین و خوشمزه ترین غذاها و نوشیدنی را برای مسافران فراهم می کند. مسافران در اکثر پروازها می توانند از بین منوی غذایی به دلخواه انتخاب کنند. همچنین امکان انتخاب غذا قبل از پرواز نیز برای مسافران وجود دارد. دنده کباب با پوره سیب زمینی ماسکارپونه، هویج کبابی، سالمون کبابی با سس لیموی نیوزلندی و کنجد،  چیکن ماسالا با برنج طعم دار و گل کلم و سوپ علف لیو و گوجه فرنگی همراه با خامه نارگیلی و موسیر سرخ شده از غذاهای محبوب و خوشمزه این ایرلاین هستند.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند

انواع پرواز ایرنیوزلند

پروازهای ایرنیوزلند به پروازهای کوتاه و پروازهای طولانی تقسیم می شود. پروازهای طولانی مدت و بین قاره ای ایرنیوزلند در کلاس های پروازی اکونومی، اکونومی اسکای کوچ (Economy Skycouch)، پریمیوم اکونومی و بیزنس کلاس پریمیر انجام می شوند. در تمامی پروازهای انجام شده توسط ایرنیوزلند بهترین کیفیت خدمات به مسافران ارائه می شود، اما هر کلاس پروازی بسته به نوع و قیمت بلیط هواپیما امکانات ویژه ای نیز دارد.

  • پرواز اکونومی (طولانی-مدت)

این پروازها به وسیله هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷-۹، ۷۷۷-۳۰۰ و ۷۷۷-۲۰۰ انجام می شوند. صندلی های این نوع پرواز بسیار راحت و جادار هستند. هر مسافر می تواند یک کیف دستی به وزن حداکثر ۷ کیلوگرم همراه داشته باشد. وزن بار مجاز در این پرواز نیز ۲۳ کیلوگرم است. انواع غذاهای نیوزلندی و بین المللی در طول پرواز سرو می شود و مجموعه ای از فیلم و موسیقی نیز برای سرگرم کردن مسافران در طول پرواز موجود است.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند

  • پریمیوم اکونومی (طولانی مدت)

این پروازها نیز توسط هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷-۲۰۰، ۷۷۷-۳۰۰ و ۷۸۷-۹ انجام می شود. در این پرواز هر مسافر فضای بزرگتری در اختیار دارد و فاصله صندلی ها بیشتر است و مسافران می توانند صندلی خود را انتخاب کنند. در این نوع پرواز هر مسافر می تواند تا دو کیف دستی به وزن مجموعا ۷ کیلوگرم با خود همراه داشته باشد و وزن بار مجاز نیز حداکثر ۲۳ کیلوگرم است. منوی غذایی ارائه شده در این پرواز از تنوع بیشتری برخوردار است و انواع نوشیدنی نیز در این منو وجود دارد. با استفاده از مونیتورها لمسی می توانید از بین بیش از ۱۷۰۰ ساعت فیلم، موسیقی و بازی به دلخواه انتخاب کنید و در طول سفر از تماشای آن ها لذت ببرید.

  • اکونومی اسکای کوچ

این نوع پرواز سرویس ویژه ای است که ایرنیوزلند برای راحتی و رفاه بیشتر به مسافران خود ارائه می کند. در این نوع پراز سه ردیف صندلی در کنار هم به یک مسافر تعلق دارند. در این سه صندلی می توانید به راحتی دراز بکشید، بخوابید و در طول پرواز استراحت کنید. همچنین اگر با خانواده سفر می کنید یا کودک نوزاد همراهتان دارید این فضا می تواند فضایی راحت تر و اختصاصی تر برای شما فراهم کند. با رزرو بلیط هواپیمای اسکای کوچ هر سه صندلی برای شما رزرو خواهد شد.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند

  • بیزنس پریمیر (طولانی-مدت)

این پروازها توسط بوئینگ ۷۷۷-۲۰۰، ۷۷۷-۳۰۰ و ۷۸۷-۹ انجام می شود. در این نوع پرواز فضایی شخصی و بزرگ برای هر مسافر وجود دارد. صندلی ها تا حد امکان به عقب خم می شوند و به تخت خوابی راحت تبدیل می شوند. امکان انتخاب صندلی به طور رایگان برای مسافران وجود دارد. در این پرواز نیز هر مسافر می تواند دو کیف دستی به وزن مجموعا ۷ کیلوگرم با خود به داخل هواپیما ببرد. وزن بار مجاز نیز ۲۳ کیلوگرم است. منوی بیزنس کلاس ایرنیوزلند مجموعه کاملی از غذاها و نوشیدنی های محلی و بین المللی است. در این نوع پرواز یک کیف لوازم بهداشتی شامل چشم بند، مسواک، خمیردندان و … به هر مسافر داده می شود.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزلند

منبع: وبسایت هواپیمایی ایرنیوزلند

 

کلمه‌های کلیدی: