راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما

با اینکه سفرهای هوایی طولانی مدت کمی خسته کننده است اما معمولا بزرگترها می توانند اوقات کسل کننده پروازهای طولانی را تحمل و به راحتی برای خود سرگرمی هایی پیدا کنند. با این حال پروازهای طولانی مدت برای کودکان که معمولا صبر و تحمل کمی دارند کمی سخت است بنابراین باید به دنبال را ههایی باشیم تا در این مدت آن ها را سرگرم نگه داریم.

بازی با اسباب بازی

اسباب بازی های زیادی هست که می توانید برای کودکتان تهیه کند تا در طول سفر سرگرم شوند. اگر احساس می کنید کودکتان از اسباب بازی های همیشگی اش خسته شده برای پرواز برای او اسباب بازی های جدیدی بگیرید و آن ها را تا وقتی سوار هواپیما نشده اید به او نشان ندهید با این روش کودک حسابی غافلگیر و خوشحال می شود و می تواند تا ساعت ها با اسباب بازی جدید سرگرم بماند.

راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما

گوش دادن به موسیقی

قبل از سفر لیستی از آهنگ های مورد علاقه کودک را دانلود کنید، در طول سفر از اینکه آن ها چگونه ساعت ها با گوش دادن به این آهنگ ها سرگرم می شوند تعجب خواهید کرد! در لیست آهنگ های خود آهنگ های آرام را هم قرار دهید تا کودک با گوش دادن به آن ها به خواب برود.

راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما

بازی با موبایل

در ادامه مقاله راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما ، هنوز ممنوعیتی برای بردن تلفن همراه به داخل هواپیما وجود ندارد. بازی های مورد علاقه کودکان را از قبل در داخل گوشی بریزید و یک شارژر هم همراه خود داشته باشید در این صورت دیگر از بابت سرگرمی کودکتان نگرانی ای  ندارید! او ساعت ها بازی می کند، فیلم می بیند و سرگرم است تا زمانی که گرسنه شود و یا خوابش بیاید.

راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما

خوراکی های خوشمزه

بچه ها در صورت گرسنگی خیلی بیقرار می شوند پس همراه خودتان یک کیف پر از خوراکی های مورد علاقه کودک داشته باشید تا با آن ها کودک را آرام نگه دارید.

بالش و پتو برای خواب

ممکن است کودک در محیط های جدید و ناآشنا خیلی سخت به خواب بروند اما اگر بالش و پتوی آن ها را همراه خود به سفر بیاورید با آن ها احساس راحتی می کند و در طول پرواز به آسانی به خواب می رود، مطمئنا بعد از ساعت ها بازی های سرگرم کننده مدتی خوابیدن می تواند لذتبخش باشد.

راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما

کتاب های رنگ آمیزی

کتاب هایی با طرح های هیجان انگیز و خیالی تهیه کنید تا کودک را مشتاق به رنگ آمیزی کند. کتاب های زیادی در بازار هست که می توانند مدت های زیادی کودکتان را سرگرم نگه دارند.

کتاب خواندن کودکان

با اینکه الان در سال ۲۰۱۷ هستیم اما روش کتاب خواندن های سنتی هیچ وقت از بین نمی رود. فقط کافیست که مطمئن شوید که کتابی که با خود به کابین هواپیما می برید از کتاب های مورد علاقه کودکتان است. معمولا کودک از کتابی که عکس های رنگی زیادی داشته باشد و درباره حیوانات، موجودات دریایی یا افسانه ای باشد خوشش می آید. قبل از سفر به کتابخانه محلتان بروید و اجازه دهید کودک کتاب های مورد علاقه خود را برای پرواز انتخاب کند!

راههای سرگرم کردن کودکان در هواپیما

منبعtravelversed.co

 

کلمه‌های کلیدی: