تور دبی

درباره هتل

تور دبی

زیبایی، شگفتی، توسعه، هیجان، لذت و امنیت تمام آن چیزی است که می توان از یک سفر تفریحی هیجان انگیز انتظار داشت و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کرد . اما نکته اینجا است که در اطراف کشور ما ، کدام شهر دارای چنین ویژگی هایی است و می تواند من و شما را سر شوق آورد و برای رفتن سفری ویژه تشویق نماید.باید بگوییم این شهر استثنایی با ویژگی های منحصر به فرد، خیلی هم از ما دور نیست تنها باید چمدان ببندیم و با تور دبی ، راهی شهری خاطرانگیز شویم.

هیچ می دانید رسیدن به چنین شهری در اروپا شاید چند ده میلیون تومان هزینه برایمان داشته باشد، در حالی که می توان به با یک بررسی ساده و مقایسه قیمت تور دبی و شهرهای اروپایی دریافت که هیچ جایی بهتر از سفر به دبی زیبا نیست! آن هم زمانی که تنها قرار است به نسبت مبلغی بسیار اندک پرداخت کنیم و در نهایت هم به شهری سفر نماییم که هم جاذبه های طبیعی جذابی داشته و هم از نظر توسعه و پیشرفت، هیچ چیز کمتر از یک شهر اروپایی ندارد.

ایرانیان، همراه همیشگی تور دبی

از سوی دیگر تفریحات هیجان انگیز، خاص و جذاب در این شهر باعث شده سالانه هزاران هزار ایرانی با تور دبی همراه شوند و سری به این شهر استثنایی بزنند. البته باید تاکید کنم که اشتباه برداشت نکنید! این شهر نه تنها مقصدی برای ایرانیان است، بلکه به یکی از قطب های گردشگری جهان تبدیل شده و از اقصی نقاط جهان، گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

اما جدای از تعریفاتی که شاید برای این شهر تمامی نداشته باشد، حتما این سوال برایتان ایجاد شده است که چرا تور دبی تا این حد پر طرفدار است؟ چرا گردشگران از سراسر جهان برای رفتن به این شهر، از مدت ها قبل اقدام به رزرو تور دبی می کنند. در ادامه پاسخ این سوالات شما را خواهیم داد.

دبی، بر فراز پاریس و نیویورک

اکنون می خواهیم به نکته ای اشاره کنیم که شاید شگفتی این اتفاق را بیش از پیش برایتان روشن کند و آن این است که تقریبا در 8 ماه ابتدایی سال، شهر دبی به دلیل شرایط آب و هوایی شهری داغ محسوب می شود. در واقع این شهر آنقدر گرم می شود که توان تحمل را از گردشگران می گیرد اما با این وجود، تور دبی همچنان پا بر جا است و افراد بسیاری برای رسیدن به این شهر محبوب، برنامه ریزی کرده و زمان بسیاری صرف می کنند.

شاید باورش برایتان سخت باشد اما باید بگوییم در سال 2017، دبی توانست از دو شهر محبوب پاریس و نیویورک پیشی بگیرد و گردشگران بیشتری را به سوی خود جذب نماید! چه کسی تصورش را می کرد این شهر که در نزدیکی کشور ما قرار دارد و به راحتی می توان به آن سفر کرد، سالانه حدود 15 میلیون گردشگر داشته باشد و عروس شهرهای جهان یعنی پاریس را نیز کنار بزند.

جذابیت دبی در چیست؟

قطعا دبی برای خود ویژگی های جذابی دارد که توانسته شهرهایی همچون بارسلون را کنار بزند و بالاتر از آن، گردشگران را به سمت خود جذب کند. اما واقعا دلیل اصلی این حجم از استقبال از تور دبی در سراسر جهان چیست؟ اصلا چرا راه دور برویم؟ نگاهی به شرکت های مسافرتی داخلی بزنید و آمار تور دبی آنها را بگیرید! آن وقت است که متوجه می شوید این روزها رزرو تور دبی به یک اتفاق مرسوم تبدیل شده است و ایرانیان این شهر را به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری خود انتخاب می کنند.

اکنون باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا دبی را جذاب می دانیم؟ اصلا چه چیزی در این شهر وجود دارد که تا این حد توریست ها را از سراسر دنیا به این شهر می کشاند؟در ابتدا باید در مورد معماری خارق العاده ای که در سراسر این شهر حاکم است، بگوییم. دبی با مهندسی شهری خاص، معماری خلاقانه، فضایی توسعه یافته و جاذبه های گردشگری منحصر به فرد، توانسته است به عنوان یکی از قطب های صنعت گردشگری در جهان تبدیل شود.

باید تاکید کنیم که منظور ما از شهری توسعه یافته، تنها به مباحث اقتصادی خلاصه نمی شود. در واقع از امتیازات دبی این است که این شهر دارای توسعه ای یکپارچه بوده و علاوه بر بحث اقتصادی، با پیشرفت های اجتماعی و فرهنگی گوناگون، سبب شده است بسیاری از افراد با انگیزه سرمایه گذاری به این شهر وارد شوند. این امر تا جایی پیش رفته است که حتی سرمایه گذاران تصمیم می گیرند برای سال ها در آرامش این شهر ساکن گردند. این اتفاق چیزی نیست که تنها و تنها به دلیل توسعه اقتصادی روی داده باشد قطعا در پس آن می توان توسعه همه جانبه را هم مشاهده کرد.

دبی سرزمین شگفتی ها

شاید نیازی نباشد از اماکن گردشگری شهر دبی برایتان بگوییم زیرا اگر اهل تور دبی باشید، حتما به آنها سر زده اید و می دانید این شهر قدم به قدم برای گردشگران، اماکن متنوع و جذابی را تدارک دیده است و می تواند سفری خاطره انگیز برایشان ایجاد کند.

اما هر چقدر هم تصور کنیم که شما اهل تور دبی هستید و به خوبی از این شهر اطلاع دارید، نمی توانیم در برابر شگفتی های دبی سکوت کنیم. دبی برای چندین و چند بار نام خود را در کتاب گینس ثبت کرده است و به شهری استثنایی و خارق العاده تبدیل گشته است.

  • بلند ترین برج جهان

برج خلیفه دبی، بلندترین برج دنیا محسوب می شود و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر شگفت انگیز است. این برج 160 طبقه ای، بلندترین رستوران جهان را در خود جای داده است و همچنین بلندترین برج دیدبانی جهان نام گرفته است.

  • بزرگترین جزیره مصنوعی جهان

در شهر دبی، جزیره ای مصنوعی ساخته شده است که از نظر حجم شن استفاده شده و همچنین وسعت، یکی از شگفتی های جهان محسوب می شود. جالب است بدانید این جزیره به عنوان هشتمین عجایب جهان نام گرفته است.

  • پیست اسکیت در وسط بیابان

شگفتی دیگری که باید از آن نام ببریم، وجود پیست اسکیت، پیست سورتمه سواری، محل زیست پنگوئن ها، سکوی پرش برفی در شهر دبی است! آن هم شهری در وسط بیابان و دمای حرارتی بسیار بالا!

  • بزرگترین بازار جهان

بزرگترین بازار جهان با 1200 مغازه، یک میدان یخی بزرگ، یک آکواریوم شگفت انگیز و بزرگ، سالن تئاتر 2800 نفره و 947/1 مساحت، در شهر دبی واقع شده است و خود را به عنوان یکی دیگر از شگفتی های این شهر صد شگفتی معرفی می کند.

تور دبی برای علاقه مندان به شگفتی

تمام آنچه گفتیم برای آن بود به شما با شرایط تور دبی آشنا شوید و بدانید در طی سفر به این شهر، با چه شگفتی هایی رو به رو می شوید و قرار است در مسافرت پیش رو چه اتفاقاتی برای شما رقم بخورد. برای حضور در این سفر خاطره انگیز تنها کافی است به آژانس.... اعتماد کنید و در تور دبی همراه آنها شوید، آن وقت است که متوجه می شوید دبی به واقع شهر خاطره ها و شگفتی ها است.

همچنین این نکته بسیار اهمیت دارد که شما می توانید با صرف مبلغی باور نکردنی به شهری بروید که بسیاری از شهرهای دنیا را در صنعت گردشگری پشت سر گذاشته و به یکی از بزرگترین قطب های گردشگری جهان بدل گشته است.

دیدنی‌ها

هتل‌ها

نوشته‌ها