تور ارمنستان

تور ارمنستان

درباره هتل

تور ارمنستان به حدی بین ایرانیان محبوب شده است که اگر از هر ایرانی چند مقصد برای تور خارجی بخواهید، حتما این تور جز پیشنهاداتش است. در ارمنستان تورهای متنوعی مانند تورهای نوروزی، تورهای کریسمس و تورهای فصلی ارمنستان به دلیل همسایگی این کشور با ایران و تنوع فرهنگ غربی و آسیایی، برگزار می‌شود. این تور، از جمله تورهای خارجی ارزان که نیازی به گرفتن ویزا ندارد، به حساب می ‌آید؛ همین نکته نشان دهنده طرفداران زیاد سفر به ارمنستان است. در ادامه شرایط، هزینه و نکاتی برای سفر به ارمنستان گفته می ‌شود، که قبل از شرکت در تور ارمنستان نیاز است بدانید.

پکیج تور ارمنستان

انواع تورها برای سفر به ارمنستان وجود دارد؛ یکی از عوامل تاثیر گذار بر نوع تور، راه‌ های سفر به ارمنستان است. تورهای ارمنستان به دو صورت هوایی و زمینی صورت می ‌گیرد. تورهای زمینی دارای مسافت ‌های طولانی، اما دلپذیر و متفاوت است؛ این تورها بدلیل طولانی بودن زمان صرف شده، قیمت ارزان ‌تری را داراست. تور زمینی ارمنستان با اتوبوس‌ های وی آی پی و خودروی شخصی صورت می‌ گیرد.

پکیج‌ ها به مقصد سفر نیز بستگی دارد، اصولا اکثر مقصد‌ تورهای ارمنستان شهر ایروان است. سفر به ارمنستان، توری ارزان بشمار می‌ رود، اما شما می ‌توانید تورهای لوکس را با بیشترین امکانات و گرانترین هتل‌ و ترانسفرها تجربه نمایید.

اما بهترین و محبوب ‌ترین پکیج‌ ها، پکیج تورهای لحظه آخری است که ارمنستان از این قاعده مستثنی نبوده، زیرا این تور، تور ارزان ارمنستان است. دیگر عامل موثر بر این پکیج ‌ها، مناسبت ‌های تقویمی مانند تور نوروز، زمان کنسرت‌ و برنامه‌ های مخصوص این کشور، تور کریسمس، تور هالووین و … است.

شرایط و نکات سفر به ارمنستان

برای سفر به ارمنستان نیازمند مدارکی هستید؛ مدارک لازم شامل اعتبار گذرنامه بالای شش ماه با اصل گذرنامه، یک نسخه کپی از صفحه اصلی گذرنامه، یک قطعه عکس زمینه سفید سه در چهار رنگی و فرم ویزای تکمیل شده که فرم خامی که توسط سفارت به شما داده می‌ شود؛ است. هزینه‌ ی ویزاها بستگی به تعداد روز اقامت و نوع ویزا دارد.

برای سفر نیاز به دریافت ویزا از سفارت ارمنستان ندارید؛ بلکه ویزای ارمنستان در هنگام ورود به کشور توسط پایانه ‌های مرزی هوایی و زمینی داده می ‌شود.

هنگام خروج از کشور ایران و ورود به کشور ارمنستان به ازای هر مسافری در هر سنی حتی زیر ۲ سال باید مبلغ دویست و شصت و چهار هزار تومان بار اول و سیصد و نود و شش هزار تومان بار دوم و پونصد و بیست و هشت هزار تومان بار سوم باید پرداخت کرد. این هزینه باید از طریق سامانه عوارض خروج از کشور یا بانک ملی پرداخت شود، این قبض را همراه با پاسپورت هنگام ورود به ارمنستان ارائه دهید.

قبل از سفر به ارمنستان، باید نکاتی را بدانید. اگر علاقه ‌ی وافری به خرید کردن دارید، حتما بودجه‌ ی قابل توجهی را کنار بگذارید؛ زیرا مراکز خرید زیادی در این کشور وجود دارد. هزینه‌ ای که قصد خرج ‌کردن در کشور ارمنستان دارید را ابتدا در یک صرافی معتبر تبدیل به دلار کنید و وقتی وارد ارمنستان شدید، آن دلارها را به مقدار نیاز تبدیل به درام ارمنستان کنید.

قیمت تور ارمنستان

راحت‌ ترین روش مسافرت، تور هوایی ارمنستان است. با مشخص شدن بلیط ارمنستان و محل اقامت شما، قیمت تورتان مشخص می ‌شود؛ تورهای هوایی از تورهای گران‌ قیمت بشمار می‌ رود، اما تورهای زمینی، تورهای ارزانی نسبت به هوایی هستند. سفر به ارمنستان به مدت چند روز نیازی به ویزا ندارد و با یک پاسپورت معتبر می ‌توانید هر لحظه اقدام به سفر کنید؛ به همین دلیل تور لحظه آخری ارمنستان محبوبیت ویژه ‌ای بین مسافران دارد.

تور ارمنستان ارزان را با تورهای لحظه آخری تجربه کنید؛ اصولا وقتی که ظرفیت تور به حد نصاب نرسد، برای جبران ضرر هزینه ‌ی تور را کاهش می‌ دهند تا مسافران را برای سفر به ارمنستان به وسوسه بیاندازند. تورهای لحظه آخری در فصول خاصی مانند فصل‌ های سرد سال بسیار زیاد هستند و جزو ارزانترین تورهای ارمنستان محسوب می‌ شود.

تور زمینی ارمنستان از مرز جلفا صورت‌ می ‌گیرد، این مسیر از تبریز تا پایتخت ارمنستان که ایروان است (بیشترین تورهای ارمنستان در شهر ایروان برنامه ‌ریزی می‌ شود.)، بیست و دو الی بیست و چهار ساعت به طول می‌ انجامد. مسافرت با قطار اکنون بصرفه نیست واگر با قطار می خواهید به ارمنستان بروید، ترجیحا با هواپیما سفر کنید راحت ‌تر هستید؛ زیرا قیمت آن از اتوبوس بیشتر است.

لازم به ذکر است تورهای لحظه آخری به صورت زمینی از جمله‌ تورهای ارزان است؛ وگرنه تورهای هوایی لحظه آخری اصولا همچنان از تورهای زمینی ساده گران ‌تر هستند. هزینه‌ی لازم برای سفر به ارمنستان تقریبا برابر با ۱۸ دلار است. شما همیشه بودجه ‌ی بیشتری در نظر بگیرید.

خرید تور ارمنستان

شما می‌توانید خرید تور خود را به صورت آنلاین از آژانس‌های مسافرتی معتبر و دارای مجوز انجام دهید. تور ارمنستان لحظه آخری از جمله آفرهایی است که پس از تخفیف لحظه آخری، ظرفیت آن سریعا پر می ‌شود؛ پس اگر دنبال این آفرها هستید باید دائما سایت ‌های آژانس‌ ها و تورها را چک فرمایید.

تور ارمنستان هوایی از جمله تورهایی است که همیشه و روزانه موجود هستند که شامل ترانسفر به کشور ارمنستان با هواپیما و ترانسفر به هتل‌ رزرو شده است؛ از این طریق مسافرتی راحت و بدون دردسر را می توانید تجربه کنید.

در فصول سرد سال خرید تورهای ارمنستان ارزان در دسترس است؛ اما باز طرفداران خاص خودش مانند اسکی سواری و تفریحات برفی را دارد.

خرید بلیط برای تور ارمنستان

جمع بندی

اگر شما عاشق سفری ارزان و خارج از ایران هستید، پیشنهاد ما تور ارمنستان است. این کشور بدلیل همسایگی با کشور عزیزمان دارای مسیرهای زمینی نیز است. سفرهای چند روزه به ارمنستان نیازی به ویزا ندارد، اما هنگام خروج از کشور باید هزینه ‌ای به عنوان عوارض خروج پرداخت کنید.

همچنین تورهای لحظه آخری از ارزان ‌ترین تورهای ارمنستان مخصوصا در فصول سرد سال بحساب می‌ آید؛ اما دقت کنید بعضی از مناسبات تقویمی مثل هالووین، کریسمس و سال نوی میلادی، اجرای برنامه ‌های فرهنگی مانند کنسرت و جُنگ ‌های شادی و تورهای نوروزی که در فصول سرد صورت می‌ گیرد؛ از جمله تورهای گرانقیمت و هزینه‌ بر است که اصولا با مسیرهای هوایی صورت می‌ گیرد.

دیدنی‌ها

هتل‌ها

شهرها